Trening indywidualny

Dla kogo?

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą zacząć biegać jak i tych którzy bez biegania nie wyobrażają sobie życia. To oferta dla każdego, niezależnie od wieku, płci, możliwości i celów treningowych, chcących czerpać dużo radości z podejmowanej aktywności fizycznej. To trening który uczy świadomości ciała i zdrowego stylu życia oraz dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu.

Co osiągniesz?

Większość początkujących jak i zaawansowanych biegaczy popełnia mnóstwo błędów treningowych wyrządzając przy tym swojemu organizmowi krzywdę. Indywidualizujemy plan treningu Abyś mógł osiągnąć określonego cel, wykorzystując w pełni Twoje możliwości, poprzez naukę prawidłowych nawyków ruchowych, naukę techniki biegu, poprzez podniesienia na wyższy poziom Twojej ogólnej sprawności, wzmocnienie mięsni, poprawienia gibkości, mobilności. Konsekwencją będzie, że Twoje bieganie będzie bardziej efektywne i przede wszystkim bezpieczne bez obawy że nabawisz się kontuzji lub przetrenowania.

Co proponujemy?

N
indywidualna ocena klienta – testy
N
indywidualny dobór ćwiczeń, rodzaju treningu biegowego, planu treningowego na podstawie wyznaczonych celów
N
nauka prawidłowych wzorców ruchowych, techniki biegowej, ćwiczeń wzmacniających (siłowych), ćwiczeń mobilizujących, pozycji stretchingowych
N
nauka // pogłębienie świadomości swojego ciała – jego możliwości i potrzeb – „wszechstronny rozwój ciała”
N
nauka prawidłowych nawyków
N
motywacja w realizacji

Jak się zgłosić?

Fizjobiegacze

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez fizjobiegacze.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Adres klubu

  Fizjobiegacze Szczecin

  Stadion Lekkoatletyczny
  ul.Litewska 20
  71-344 Szczecin - pok. 244

  e-mail
  e.kowalik@fizjosport.org

  Dane stowarzyszenia

  Stowarzyszenie Fizjosport

  ul.Litewska 20
  71-344 Szczecin

  KRS: 0000580743
  NIP: 8513188243
  REGON: 362761371